La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 716 Culés

5

Od Wimbledonu 2003, kiedy to po raz pierwszy WS wygrał Roger Federer, statystyka ma się tak:

Nadal - 22 trofea
Djokovic - 21
Federer - 20
Inni zawodnicy - 13

To jest DEKLASACJA. Serio. Nikt tak żadnego sportu w XXIw. Nie zdominował jak ci trzej. No a przynajmniej żadnego znaczącego...mówimy oczywiście o sportach indywidualnych. Drużynowych raczej też nie...

@mekston @Colon @Encore @barcelonaLM @adi7adi8 @clyde

konto usunięte

1

@michal26 tenis bardzo dużo straci po zakończeniu przez nich kariery. Co by nie mówić to oni wyciągnęli ten sport medialnie na wyższy poziom

2

@MesQueUnClub96 dokładnie tak samo uważam. To jak kobiecy tenis bez sióstr Williams i Sharapovej
A nawet bardziej..

konto usunięte

2

@michal26 nie no bez porównania :D

0

@michal26 Wczoraj Djokovic wyprzedził Federera w wielkich szlemach, a na pewnym etapie kariery tej dwójki, było już 16-1 dla Rogera. Mało kto by wtedy pomyślał, że Djoko wyprzedzi Szwajcara.

0

@Barcanajlepszyteam no dokładnie. Tak, jak dekada 2000-2010 należała bezsprzecznie do Federera, tak 2010-2020 bardziej własnie do Djoko.
W międzyczasie oczywiście szalał (w obu dekadach) Nadal, ale głównie w RG.
Ogólnie te 2 dekady zdecydowanie do tej trójki należały. 2003-2023 to są lata dominacji tej trójki. Dzisiaj znowu byłby finał Nadal- Djoković. Reszta jest lata śweitlne za nimi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?