- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1215 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
6
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1215 Culés
0
Nie widziałem żadnego meczu Raphini czy rzeczywiście jest taki dobry ? Gdzieś tam pisali że to nowy Neymar .
5
@Barca1922 Ani nowy Neymar, ani niewypal. Moim zdaniem przyzwoity zawodnik, ktory bedzie wartosciowym wzmocnieniem.
0
@Barca1922 Jest lepszy niż Ney. Uwierz.
0
@Barca1922 Ta, nowy Neymar jak on już ma prawie 26 lat :D
2
@Barca1922 Dla mnie bardzo dobry skrzydłowy, ogladalem dużo jego meczy i mogę to potwierdzić, że drybling, technika, wykończenie i panowanie nad pilka ma na wysokim poziomie.
0
@MesQueUnClub_87 a co to ma wspólnego z tym ile ma lat ? Gracz ponoć z takim samym wachlarzem umiejętności. Może będzie ci łatwiej zrozumieć jak tak napisze :) . Poza tym ma 25 lat
0
@Barca1922 Wbijasz mi jakieś szpilki o łatwiejszym zrozumieniu, a sam nie rozumiesz co oznacza słowo "prawie" ? to może będzie ci łatwiej zrozumieć jak napisze, że to oznacza, iż nadal ma 25, ale nie długo będzie miał 26 :)
Jakby grał z takim samym wachlarzem umiejętności to do tej pory wyszedł by już dużo wyżej, niż Leeds. Gość już rozegrał połowę kariery, a większość go nawet nie widziała w akcji. Neymar w wieku 21 lat był już w top5 Złotej Piłki, więc jaki z niego nowy Neymar? on już nie jest nowy tylko gra od 10 lat w piłkę.
0
@MesQueUnClub_87 idąc Twoim tokiem rozumowania to Xavi i Iniesta by nie zaistnieli w Barcelonie bo przecież grali już w pilke 10 lat i rozegrali już połowę kariery . A kiedy zaczęli błyszczeć każdy wie . Zadałem proste pytanie a ty tutaj próbowałeś zgrywać cwaniaka a podejrzewam że podobnie jak ja nie widziałeś żadnego meczu Raphini. Nie wiem ale się wypowiem .