La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 702 Culés

0

Wszystkie plotki związane z FDJ kupy się nie trzymają. Barcelona informuje Frenkiego że musi odejść? To czemu nie poinformowali też Braithwaita, Umtitiego, Pjanicia czy Puiga? A no dlatego że nie mogą na nikim wymusić transferu a pamiętajmy że zalegamy Holendrowi 17mln euro.

Argument o FPP? Również nie ma sensu, pisali o rejestracji SR, Christensena i Kessiego tylko że limit płac został już ustalony i się nie zmieni po aktywacji dźwigni więc gdzie będzie hajs na Dembele, Raphinie, Lewego czy potencjalny transfer Silvy, Kounde, Alonso i Azpi ???

Nic tutaj się nie spina, argument o odesłaniu FDJ na trybuny to już w ogóle głupota, wyobrażacie sobie jakie mielibyśmy opinie w piłce? Barcelona to klub w którym w dupie mają kontrakty, ponadto nie zrobiono tego z Dembele, nie zrobiono z żadnym innym piłkarzem, a zrobią z gościem który miał 3 najlepszy wynik pod względem występów w poprzednim sezonie?

0

@Rhaan może po prostu temu że na FDJ jest kupiec za dobry hajs? reszta wymienionych przez Ciebie graczy to szrot.

0

@pikass14 Byli chętni na nich ale ten szrot chciał przejść do „dobrego” klubu i z odpowiednią pensją.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?