La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

1

cos tu cisza o PL w canalu,na poczatek co prawda dwa mecze topowe ale branzowe portale pisza o wszystkich meczach na satelicie,wszystkie oczywiscie w niedalekiej przyszlosci

konto usunięte

1

@liberos35 To było do przewidzenia. F1 za rok też będzie w normalnej telewizji

1

@liberos35 plus viaplay dla klientów canal plus premium ponoć

konto usunięte

0

@Odcinkowy no. Czyli w sumie po staremu XD

1

@MesQueUnClub96 ja jednak wole skakac,takze wolalbym jednak na programie

0

@Odcinkowy nigdzie tam nie doczytałem czy odplatnie,pewnie tak

0

@liberos35 eee chyba dla premium nie no bo przecież klienci premium mieli w ofercie już kiedyś wszystkie te pozycje co ma viaplay. Tak myślę ale nie chcę się upierać.

0

@Odcinkowy juz tak bylo i trzeba placic za eleven

0

@liberos35 no ja nie płaciłem dodatkowo.

0

@Odcinkowy ja placilem,dopiero przy kolejnej umowie byly darmo,chyba darmo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?