- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1148 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1148 Culés
2
Wg. szacunków CPI po wyłączeniu cen energii i żywności to 10,2% (z 15,5%), także Pan Kędzierski wypisuje niesamowite bzdury. Głównym źródłem inflacji w Polsce jest rozdawnictwo społeczne, a wzrost cen surowców tylko ten problem uwydatnił.
0
@tobiasson92 sprawa jest prosta inflacja bazowa czyli wyłączenie środków zewnętrznych to czyli to za co odpowiada pis I to 8, 5% to jest wina pis.Problemem jest zadłużanie państwa co pogarsze zdolność kredytową polski.Zamiast inwestować w wędkę dla Polaków inwestuje w rybę.Problem potem wraca ale warunki gospodarcze polski są gorsze.np przeznaczyli kasę na modernizacji sieci na dopłatę do paliwa.Efekt zjebali potem ustawę fotovoltaiki.A sytuacja się pogarsza.Co do rozwoju energetyki za po był problem z odpadami radioaktywnymi dlatego nie budowała elektrowni atomowych zbudowała gazoport otworzył go pis przygotowała dokumenty i badania pod baltic pipe buduje go pis.Natomiast wracając do elektrowni atomowych można je budować gdyż obecnie odpady radioaktywne są używane jako paliwo i sytuacja się zmieniła.Za po wprowadzano wiatraki a pis tą branże zwinoł z powodu interesów wyborczych czytaj związki zawodowe gornicze( duda I szydło opowiadali o węglu na 200 lat;)Rozwój oze to 2015 mam na myśli fotovoltaike choć polska była tu pionierem i zaczęła wcześniej.Ale rozwój oze to 2015 trudno tu winić poprzednie ekipy.Zwinięcie fotovoltaiki małe dofinansowania do oze I ciężko je dostać jasno pokazuje że wina jest tu postronie pis.Po zbudowała cały gazoport w 5 lat rozbudowa gazoportu przez pis trwa 7 lat.Budowa gazoportu zaczęła się od orzygotowania studium wykonalności dopiero po 7 latach to budują.Co ciekawe negocjacje cen od Norwegów za gaz zaczęły się w 2019 wymieniano kadrę i następca niekontynłował.Obecnie znowu negocjują i morawiecki młodzieży kazał żebrać u swoich kolegów aby Norwegia obniżyła ceny gazu.Można było to w 2019 zrobić.Generalnie polska straciła 5 lat rządów pis na transformacje teraz spieszy się z rozbudową gazoportu spiesza się z baltic pipe.Bo wiadomo jaka jest sytuacja.Xmarnowano masę czasu.Ciężku tu winić opozycję jak rozwij oze to bardziej po 2015 a elektrownie miały problem z odpadami.Niemcy likwidują swoje elektrownie z tego powodu. Dziś tych problemów nie ma.