La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 730 Culés

0

Co EA odwaliło z tym pucharem futties XD Trzeba mieć 18 piłkarzy z jednego klubu, masz 35 meczów i żeby dostać wszystkie nagrody musisz wygrać 26, a dodatkowo to są zwykłe mecze. Ani nie te co mają krótszą połowę, ani golden goal tylko zwykły mecz. Prawdopodobnie najbardziej spocony puchar jaki wyszedł w całej Fifie, a mamy lipiec :)

1

@Oskar00 kto gra jeszcze w Fifę w lipcu?

0

@Oskar00 izi money, łatwo z wami słabiaki

0

@Kessie Ja
@Transu96 No po dzisiaj też mam 5/5, ale współczuję ludziom, którzy nie mają chociaż 200k żeby zainwestować w skład na ten syf

1

@Oskar00 przestałem w tą grę grać w styczniu a już miałem wtedy super karty typu Maradony czy Besta. Wtedy kompletnie mi się odechciało grać i już ta ochota nie przyszła na tą Fifę. Za duży try hard był wymagany

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?