La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

0

Wysyłał ktoś PlayStation 5 na reklamację ile to trwało?

1

@Vhaeraun Nie wiem ile trwa to przy piątce, ale u mnie z czwórką trwało bardzo długo, bo serwis jest we Francji. Miesiąc, dwa.

0

@Vhaeraun niecały miesiąc, jak kolega pisze sprzęt jedzie do Wrocławia a stamtąd do Francji. Jak wyślesz to dostaniesz nr reklamacji i będziesz mógł śledzić na stronie Sony status reklamacji, ale nie sugeruj się tym, moja konsola już do mnie wróciła, a na Stronie był status że jest w drodze do Sony dopiero.

0

@pikass14 W moim przypadku pisze cały czas "w drodze do nas" po czym sprawdzam na dpd dostarczono 4.7 zadzwoniłem na infolinię powiedziano mi wyślemy zapytanie do Francji będzie odpowiedź na maila i tak od trzech dni sobie czekam.

0

@Vhaeraun dokładnie taką samą sytuację miałem, aż pewnego dnia wracając do domu już czekała na mnie paczka z Francji z moją ps w środku

0

@pikass14 Oby tak samo było w moim przypadku, obawiam się że zgubili moją PS.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?