- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1609 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1609 Culés
11
"Nowa, większa oferta od Barcelony? W ogóle o tym nie myślimy. Naszym obowiązkiem jest zapewnienie, by klub odnosił jak największe sukcesy. Robert pokazał w przeszłości, jak ważny jest dla naszego zespołu i mam nadzieję, że nadal będzie to pokazywał. Ma kontrakt do 2023 roku i nie rozważamy innych opcji" - Oliver Kahn
"Wiem, że sprawy nie potoczyły się dokładnie tak jakby chciał tego Lewandowski i jego agent. Dlatego tak się zdenerwowali. Radzę jednak wszystkim zainteresowanym by byli obiektywni i nie doprowadzali do eskalacji konfliktu. Słońce znów wyjdzie nad domem Lewandowskiego, nad Bayernem. Przecież zawsze tak było" - Uli Hoeness
"Nie wiem nic o nowej ofercie. Stanowisko Bayernu jest takie, o czym słyszałem w kilku rozmowach, że Barcelona może sobie oszczędzić wysyłania kolejnych ofert. Wydaje się, że są finansowymi artystami, którzy mimo wysokiego zadłużenia znajdują jeszcze bank, który da im na to pieniądze. Szczerze mówiąc, nie potrafię sobie tego wyobrazić." - Uli Hoeness
:)
4
@macio_944
-Bayern!
-Co?
- ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@macio_944 no i Laporta to bajerant, a Niemcy to tacy skrupulatni i dokładni. Prawda natomiast jest taka, że wielki biznes to mnóstwo słów i deklaracji. A potem przychodzi rzeczywistość.
0
@macio_944 Normalna sprawa w negocjacjach.
0
@maroon Z jednej strony tak (zapewnianie o jasnym stanowisku), z drugiej buta i wyniosłość już nie.
0
@macio_944 To pewnie nie są pierwsze takie przypadki. Grunt, że sprawa załatwiona i wszyscy zadowoleni.