La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

0

Szkoda, że akurat nocka mi wypadła, bo po powtórce widzę, że całkiem fajnie zagraliśmy.

I ta piękna akcja bramkowa Depaya, mhm palce lizać :D

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom przecież ty za Realem jesteś madryciaku

0

@Rust_Cohle Te the redsiak, jak tam finał LM i mistrzostwo?

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom no 2 puchary wpadły mimo wszystko. Było blisko kapitalnego sezonu co zrobić.
W tym sezonie jestem kibicem Liverpoolu i Fc Barcelony

0

@Rust_Cohle EFL Cup i FA Cup czyli dwa ogórkowe pucharki XD

Ale was Tottki będą gnębić w tym sezonie, oj będą

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom Totki to mogą gnębić samych siebie jak będą zwiedzać własne muzeum z pucharami :)
No nie wiem czy takie ogórkowe pucharki. Trzeba ograć City, Chelsea i inne mocne zespoły i jednocześnie zdobywając te puchary dojść do Finału LM i walczyć do ostatniej kolejki o najsilniejsza ligę na świecie.

Chyba nie tak źle to wygląda

0

@Rust_Cohle Mają Audi Cup? Mają, wiec ocb :p

W tym sezonie liga jest nasza, tridente Son - Kane - Kulusevski zrobi robotę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?