La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

6

Czytam sobie jeden z fanpejdży odnośnie ligi angielskiej i niesamowite jest dla mnie, jak na siłę broni się tam Lamparda jako trenera.

Everton dostaje 4:0 od Minnesota United, a co pisze autor wpisu? Że Lampard dał szansę na gre 23 swoim podopiecznym.

Dla porównania, Arsenal ograł 3:1 Orlando City, a Arteta dokonał 11 zmian (zagrało 22 zawodników).

Śmieszy mnie to usprawiedliwianie Lamparda na siłę. Gość miał dobry pierwszy sezon w Chelsea i tyle. Prawdopodobnie Premier League to nie jego progi, bo takiej rozrzutności jak w Evertonie, to chyba nie ma nigdzie w Anglii.

1

@Ojciec5tkidzieci Przy kompetentnym trenerze ten argument o 23 graczach jest sensowny, ale Lampard czarno na białym pokazał, że jest nieudacznikiem. Przy nim Koeman wygląda na profesora trenerki, a to już wstyd

1

@Ojciec5tkidzieci Obstawiam, ze Everton bedzie sie bil o utrzymanie w tym sezonie, bo sklad maja slabiutki.

0

@JimMorrisonFCB Bez Richarlisona tak to może wyglądać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?