La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 860 Culés

15

Jeśli Chelsea zostawi nam Kounde i wykupi od nas FDJ to znaczy że ktoś z rodziny zarządu Chelsea jest więziony w biurach Barcelony

0

@Jakchcesz nie tak dawno była delegacja Chelsea w Barcelonie. Mogli ustalić kto kogo bardziej potrzebuje, odpuścili Raphinie, ale wezmą Kounde i być może De Jonga, jednocześnie nie robiąc problemu z odejściem Azpilicuety i możliwe że jeszcze Alonso.
Pewnie były rozmowy odnośnie Koulibaly'ego ale tu Barca chyba nie była zdeterminowana.
Odnośnie Kounde, ja nie jestem do niego przekonany, na środek obrony ma słabsze warunki nawet od Erica, choć jest szybszy, ale za to Hiszpan jest znacznie lepszy z piłką przy nodze. Francuz nie jest potrzebny w Barcelonie, chyba że rozważany jako prawy obrońca, wtedy to ma sens. W środku w Sevilli mieli lepszego Diego Carlosa.
Obie strony zyskują.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?