La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1374 Culés

0

Nie wierzę, żeby Barcelona nie miała planu na rejestrację piłkarzy, ale czytając komentarze poniżej widać jeden istotny błąd.

Nie wiem dlaczego ludzie przy rejestracji piłkarzy powołują się na geniusz Alemany'ego - przecież rejestracja piłkarzy to kwestia wymogów finansowych a on się tym nie zajmuje. Alemany z finansami ma styczność tylko w taki sposób, że dostaje info za ile maksymalnie klub może pozyskać danego gracza i ile może mu zaproponować pensji, a kwestia rejestracji to nie jego działka.

0

@Aragorn33 za to negocjacja warunków zakupu czy kontraktu zawodnika to już jego działka. Jak pewnie zauważyłeś można stosować różne zapisy, klauzule tak żeby wilk był syty a i owca cała.

0

@dv7wisnia gdyby to zależało od warunków kontraktu to już byliby zarejestrowani. Skoro nie są to znaczy, że rejestracja zależy od dalszych posunięć klubu czyli np. uruchomienia dźwigni - i za to Alemany już nie odpowiada.

0

@Aragorn33
ale po co mieliby być już zarejstrowani? rejestruje się dopiero przed pierwszym meczem

0

@lucca87 a po co mieliby zwlekać?

0

@Aragorn33
bo nikt tego nie robi

Real nie zarejestrował jeszcze Touchemeni i Rudgier

uwaga w ich składzie jest jeszcze Jovic

a w naszym Griezmann:) także tego

0

@lucca87 ale co Ty porównujesz, Real nie ma żadnych problemów z rejestracją piłkarzy a u nas, jeżeli są to ich rozwiązanie nie leży w gestii Alemany'ego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?