- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 923 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 923 Culés
73
Mateusz Borek XD
https://x.com/SantiagoElCule/status/1551459734997303296
@Lionel_Messi10 @Kondziubarca @MrPGG @Jakchcesz @macio_944
37
@Pawel13sz Nie moge z tych memów xD Borek sam na siebie bata ukręcił będąc takim bufonem chwilami.
Podoba mi się co Ćwiąkała o tym powiedział że on nie rozumie dziennikarzy którzy ze swojej pracy tworzą jakieś niesamowite historie, wydaje mi się że pił wtedy do Borków, Stanowskich itp.
7
@Pawel13sz xDDD
4
@Pawel13sz Mateusz Borek to ikona. Jedna z nielicznych postaci, której słowa wystarczy przeczytać, a głos będziesz słyszał samoistnie w głowie. Niesamowite.
3
@Pawel13sz Borek to jest taki typowy kogut XD Pol, Smoku, Stano - ich bardzo lubię słuchać, ale Borka toleruję tylko jako komentatora. Facet jest potwornie irytujący jako ekspert, nie wspominając już o tym, że jak Sousa odszedł, to nagrał napompowany filmik o "oszukaniu 40 mln Polaków", natomiast jak Piekarski błaźnił się broniąc Rybusa (a kontekst tej sprawy w czasie wojny wg mnie jest dużo poważniejszy niż odejście selekcjonera), to rzucał tylko Borkowe "No, Mariusz się trochę zagalopował". Dramat.
2
@Pawel13sz rydigier musi mieć kopyto
0
@don'T.R.I.P.e "Ćwiąkała o tym powiedział że on nie rozumie dziennikarzy którzy ze swojej pracy tworzą jakieś niesamowite historie, wydaje mi się że pił wtedy do Borków, Stanowskich "
Jak nic pasuje do tego hiszpańskiego Gerard Romero czy jak tam temu celebrycie.
0
@Bobo25 Jednak jest spora różnica między Gerardem Romero a Mejwenami. Romero nie traktuje siebie poważnie aż tak poważnie.