La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1038 Culés

2

W ogóle Iron Man III to chyba najpoważniejszy film Marvela z MCU. W ogóle cały ten motyw fabularny (kto oglądał to będzie wiedział o co chodzi, żeby nie spoilerować) dość odważny i może nawet troszkę kontrowersyjny. Pamiętam, że jak byłem na tym w kinie to nawet się później trochę bałem po filmie ;D
@PatrychoO @HighestInTheRoom

1

@Kgorecki2500 Czy ja wiem. Sama pierwsza scena z Infinity War wciąga "poważność" w całym filmie Iron Man III ^ ^.

1

@Kgorecki2500 Winter Soldier i Civil War były znacznie lepsze w tym zakresie. A potem jak @Danny Gaucho pisze...bracia Russo zrobili robotę i tyle :p

0

@Destroyer_of_Worlds Czy ja wiem? No też były poważne ale jednak trochę mniej warstwy emocjonalnej we mnie obudziły. Plus musiałbym sobie odświeżyć ale wydaje mi się, że jednak jest to i tak taki bardziej typowy Marvel czyli powaga + żarty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?