La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 619 Culés

4

Ja po tym jak VAR zabrał karnego Sportingowi w meczu z Sevillą mógłbym się zgodzić xD


@Kondziubarca @Lionel_Messi10 @PatrychoO @Pawel13sz

12

@Kgorecki2500 Niestety te błędy zazwyczaj są na ich korzyść, taka prawda :D

7

@Kgorecki2500 Nie zgadzam się z tym, znowu by kradli w LM a w LaLidze by Barcelonie sędziowie bramki odejmowali.

2

@Kgorecki2500 Na tym forum chyba każdy by chciał by Var zniknął.

Przecież to fundamentalny punkt wypominany za każdym razem gdy ktoś napisze o tym jak Real zgarniał jakiekolwiek trofeum.

1

@Kgorecki2500 Sam bym system var w takiej formie jak jest teraz wywalił w kosmos. Bo jak przy varze mozna robić nie które wałki to jest hit xD

konto usunięte

3

@Kgorecki2500 Nie zgadzam się totalnie. VAR oczywiście nie raz nie zadziałał tak, jak powinien, ale w wielu sytuacjach pomagał sędziom i bez niego byłoby znacznie więcej wypaczonych wyników. Momenty, w których VAR zmienia prawidłową decyzję na złą, to totalnie pojedyncze przypadki, więc mi się to nie kalkuluje, by przez to, że na przestrzeni całego sezonu, raz czy dwa została źle podjęta decyzja po konsultacji z VARem (w sensie z dobrej zmieniona na złą, a nie pozostawiona zła), zrezygnować z tej technologii, nie biorąc pod uwagę tego, że w znacznie większej liczbie sytuacji VAR pomagał sędziom głównym podjąć prawidłową decyzję.

A argument, że "błędy sędziego to część piłki" to absurd totalny. xD

0

@Kgorecki2500 widać ,zę madryciarz xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?