La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

0

Dziwi mnie pasywność Realu na rynku transferowym . Maja takie luki w składzie . Brakuje lewego obrońcy i przede wszystkim glebi w napadzie . Vinicius jest okej Benzema jest świetny Rodrygo przeciętny , a zmienników oprócz Asensio nie ma . Wiadomo pomimo wzmocnień my tez potrzebujemy wciąż uzupełnień. Pomoc maja lepiej obsadzona bo maja CKM , za to u nas młodzi prosperują napewno lepiej . Środek obrony teraz tez u nas wydaje się być nieco lepszy niż ten z Madrytu i to samo się tyczy formacji ofensywnej. Większe zęby i głebia . Uważam ze mamy zdecydowanie bardziej konkurencyjny zespół . Jeżeli przyszedłby Bernardo to nasza pomoc tez napewno nie byłaby gorsza niż ta Madrytu. Poza tym nie wierze ze Benzema zagra u nich 60 meczy w sezonie gdzie w srodku są mistrzostwa świata .

konto usunięte

3

@mientusek1407 Jak w Madrycie wypadnie Benzema w kluczowej części sezonu to mają pograne

0

@Rust_Cohle
Dokładnie, do tego Modric

1

@mientusek1407 na LO jest Mendy, Alaba, Rudiger i Nacho

konto usunięte

0

@mientusek1407 pewnie kogoś jeszcze kupią. W tamtym roku też nie miało być nic, a na końcu Camavnga przyszedł.
A co do naszej głębi. Mamy 30/31 zawodników w pierwszym zespole, to nie ma się co dziwić, że nasza głębia wydaje się bez dna.

0

@mientusek1407 Brakuje lewego obrońcy? Co Ty gadasz? @VegetaPolska elegancko wypunktował. Mendy, Alaba, Na bidę Nacho, a do tego Carlo próbuje tam Rudigera (ku memu zdziwieniu). to jedna kwestia.
Druga - "Rodrygo przeciętny", poważnie? Jak dla mnie wywiązał się bardzo dobrze w zeszłym sezonie, widać, że to mega talent. Problem w tym, że to ta sama strona z Vini, ale dla mnie zdecydowanie powyżej przeciętnej.
Zgodzę się z tym tylko, że jak Benz wypadnie to są w dupie.

0

@VegetaPolska
Nacho i Rudiger daj Pan spokój . Alaba nie chce tam grac . Jedynie Mendy do którego są wątpliwości

0

@mientusek1407 wygrali tą ligę mistrzów choć trochę na slowo chonoru bo kazda drużyna grająca przeciw nim wyglądała lepiej.A nie powinno byc ich z psg juz w pietwszym meczu a bramkarz w drugim dał im prezent.Tez zdobyli mistrzostwo.Xhoć tu batdziej słabością Barcy.Prezes nic nie zmienia.W tym roku moze być kompletnie inaczej oglądałem valverde tutenchamona i camavinge w klasyku to na dziś poziom trzyma valverde.tycg 2 pozostalych porównywać do Pedriego czy gaviego czy nawet do Pablo tore nie ma sensu.Muszą sporo pracować.Wziołem tutaj Pablo bo grał do przodu a noe do tyłu był od tych 2 barziej kreatywny.A ckm się robi coraz starszy.W kontekście pomocy nasza zdobywa wieksze doswiadczenie a ich się starzeje.
Tam są obecnie potrzebne inwestycje bramkarza mają lepszego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?