La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 614 Culés

3

Gorąco na dworze, ale radzę odrobinę tylko schłodzić głowy i zracjonalizować oczekiwania i teksty. Przypominam, że kiedyś jak ukradliśmy Romie Malcoma, Interowi Vidala i jescze sprawdziliśmy paru dobrych grajków to tu panowała taka ekstaza że komp nie wyrabiał z chłodzeniem. Skończyło się epickim Anfield, a grę zespołu te transfery wcale nie windowały na zauważalnie wyższy poziom. Dzisiaj Barca jest na pewno w lepszych rękach, ale wciąż jest wiele czynników niezależnych. Lepiej zasiąść wygodnie w fotelu i oglądać co będzie a nie licytować się w oczekiwaniach. Piłka nożna ma przynosić radość :)

0

@panczo W skrocie: hamujcie konie.

0

@panczo Trzeba niestety czekać do Rayo z niecierpliwością. Myśle że już pierwszy mecz będzie całkiem spoko prognostykiem. Oczywiście nie pod względem tego czy wygramy tryplet ale pod względem poszczególnych zawodników już jak najbardziej.

1

@JimMorrisonFCB @don'T.R.I.P.e dokładnie Panowie. Ja nie jestem zwolennikiem hurraoptymizmu, bo później hurraoptymiście zamieniają się przy pierwszym niepowodzeniu w hurrapesymistów i wielkich przeciwników, zarządu, piłkarzy, druzyny, Alemany'ego itd. ... Po jakiego grzyba się aż tak jarać i zakładać tryplety ? Nie lepiej usiąść i cieszyć się grą ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?