La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1038 Culés

0

"Obi-Wan jest Bi. "Padawan", czyli książka o młodości Kenobiego, zalicza go do LGBT" [Spiderweb]
Także no ¯\_(ツ)_/¯

3

@Kgorecki2500 Jak bi, skoro nawet w Wojnach Klonów miał tą swoją blondynę z Mandalore.

0

@Bzyczekk
"W książce pojawia się poboczny wątek relacji romantycznych. Kenobi dyskutuje na ich temat z Casulem, a podczas rozmowy temat schodzi na... całowanie się. Nastoletni bohater, który do tej pory nie myślał w ogóle w tych kategoriach ze względu na zasady Zakonu Jedi, niezwykle się speszył w chwili, gdy kolega zasugerował mu, że mogliby kiedyś zobaczyć we dwóch, jak to jest..."

"Przytoczony fragment książki mógłby oczywiście sugerować, że Kenobi jest postacią aromantyczną lub aseksualną, ale przeczy temu przecież jego późniejszy romans z Satine Kryze z Mandalore'u. Inna interpretacja ten sceny jest zaś taka, że Obi-Wan podczas rozważania kwestii swojej seksualności dopuszcza możliwość intymnego zbliżenia się zarówno z kobietą, jak i z mężczyzną"

2

@Kgorecki2500 Nic to nie zmienia. Obi Wan i tak jest ciekawą postacią a do tego świetnym Jedi.

1

@Szreko Ależ ja nie twierdzę, że nie ;)

3

@Kgorecki2500 Prawdę powiedziawszy to nie widzę w tym fragmencie żadnego przyznania się Kenobiego do biseksualizmu, jakiego doszukuje się spiderweb, jednak ten portal przyzwyczaił mnie do tego, że gdyby wydawali swoje artykuły na papierowych gazetach, to idealnie nadawałyby się one do palenia zimą w piecach zamiast chrustu.
Natomiast co do książki, to według mnie kanony Gwiezdnych Wojen, czy Śródziemia ograniczają się jedynie do tych największych i oryginalnych dzieł i żadne gówna na licencji, tworzone przez autorów nadających się jedynie do produkcji miłosnych nowel dla nastolatków, w których w myśl poprawności politycznej, próbują zmieniać orientacje występujących od kilkudziesięciu lat postaci, tego nie zmienią.

1

@Kgorecki2500 Kategorycznie zaprzeczan. Nic takiego nie miało miejsca, to tylko wymysł jakiegos grafomana

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?