- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1556 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
101 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1556 Culés
28
Mamy już 30 lipca, a to oznacza, że dzisiaj 75. urodziny obchodzi były Mr. Olympia, Conan, Terminator, były Gubernator Kalifornii. Człowiek, który zabił Predatora. Ten, który powiedział "jeszcze tu wrócę". Zwolennik podciągania na drążku, posiadacz kozacko wyćwiczonej klatki piersiowej. Tytan pracy. Jeden z moich ulubionych aktorów.
Szanowni Państwo - Arnold Schwarzenegger!
@MesQueUnClub_87 @escarabajo @fcbarcafan19 @Zoker @arsenallondyn0
5
@Ojciec5tkidzieci przerażajace ze wkrótce te wszystkie ikony zaczną umierać :/
10
@MysticCat Jak oglądam to video, z tym podkładem muzycznym to łezka sie w oku kręci. ;)
https://streamable.com/dyq2eb
Piekny okres swiatowego kina. Dla mnie ogólnie lata 90 to najlepsze czasy pod kątem kina (światowego, ale i polskiego), jak i muzyki. ;)
1
@Ojciec5tkidzieci Nie no, najlepsza muzyka powstawała w latach 70. i 80. Nie ma tu nawet dyskusji.
2
@Ojciec5tkidzieci „jeszcze tu wrócę” kiepsko brzmi:D wolę angielską wersję:)
2
@Ojciec5tkidzieci Również jestem fanem od dziecka.
Terminator i Predator to arcydzieła kina fantasy.
Dodatkowo nawet potrafił być śmieszny w komediach.
1
@JimMorrisonFCB Lata 70, a przede wszystkim 80 przyniosły też fajne kawałki, jednak dla mnie lata 90 TOP, gdyż eurodance jest moim ulubionym gatunkiem. ;)
@RosjaninBut Przy czym Terminator 2 jest dużo lepszy od pierwszej części (w mojej opinii).
1
@Ojciec5tkidzieci O Panie nie jestem odosobniony w słuchaniu eurodance lat 90-ych, w samochodzie tylko taka nutka leci :)
1
@Ojciec5tkidzieci Idol profesor Środy. Pierwszy facet który urodził dziecko.