La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1359 Culés

0

Ciekawe czy PSG sprzedało by nam Keylora Navasa na 2-3 lata jak znalazł.

1

@Kwiatek67 Keylor jest najbardziej niedocenionym bramkarzem na świecie. Prześwietny zawodnik zawsze spychany na drugi tor gdy przychodzi ktoś nowy, cyz to w Realu czy PSG. Watpie ze by zagrał u nas, wydaje się gościem z kręgosłupem moralnym który by nie zagrał w Barcelonie

1

@Kwiatek67 Słabo gra nogami, nie pasował by tu. Poza tym jest już stary. Szukając następcy Ter Stegena lepiej poszukać kogoś młodszego.

konto usunięte

0

@AlexDark00 Oczywiście, że by pasował

konto usunięte

1

@AlexDark00 To może Messi na bramke.Ten to gra nogami dopiero

1

@P33ck Od dzisiaj oglądasz Barcę? Tutaj bramkarz musi umieć grać nogami. Tak zakłada taktyka Cruyffa, którą gramy od bardzo dawna. Popatrz co się działo jak Neto grał.

1

@Rust_Cohle Neuer jakoś potrafi grać nogami i bronić. To samo Ter Stegen przed kontuzją. Ederson również nie ma z tym problemu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?