La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1580 Culés

5

Frankie poza pierwszą 11 - nie gra, bo odchodzi
Frankie w pierwszym, ale na obronie - dostaje sygnał, że ma odejść
Frankie w pierwszym na swojej pozycji - last dance
Frankie przedłuża kontrakt - myk zeby za niego więcej wyciągnąć
Frankie po 15 latach w Barcy kończy karierę - a nie mówiłem, że odejdzie?


2

@arasz1819 Frenkie jest cienki - factos

1

@Encore pitolek Factosa jest cienki

1

@arasz1819 Bernardo przychodzi za Frankiego, cyk po dwóch meczach co ten Silva gra, lepszy już Franek był.

0

@arasz1819 Araszu obiektywnie przez 3 lata zadawala cie to co Frenkie wniósł do gry Barcy?

0

@tbas No z Liverpoolem to on był bardzo słaby akurat.

0

@Encore cała Barca jest na takim etapie, ze ciężko o zadowalanie kibiców, ale de Jong został kozłem ofiarnym frustratów, którzy swój żal do Koemana musieli gdzies przelać. Był moment, ze de Jong obok Messiego byl naszym najlepszym zawodnikiem, ale o tym ktos mowi? Nie, bo narracja jest inna. A to, ze imbecyl zapłacił za niego 2 razy tyle ile pierwotnie chciał Ajax to już nie wina Frankiego.

@tbas otóż to :]

1

@arasz1819 Dla mnie Gavi i Pedri to jest przyszłość a dla Frenkiego nie ma miejsca

0

@Encore Pedri to praktycznie od początku widać, że to będzie mózg i kozak. Z Gavim bym był ostrożniejszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?