La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1033 Culés

7

W dzisiejszych realiach, kiedy piłkarze w Barcelonie mają wszystko, trzeba doceniać ambitną postawę niektórych zawodników i pójście na rękę klubowi.
Jest wielu takich ananasów, którym wystarczy wysoka pensja i barcelońskie słońce. Nie muszą grać, są nielubiani przez kibiców, zaliczają regres swoich karier, wypadają z reprezentacji narodowej, ale mają to gdzieś, bo hajs i komfort życia się zgadzają.
Ogromny szacunek dla Minguezy, który nie robił żadnych problemów z odejściem, a dodatkowo przepraszał Xaviego za swój niewystarczający poziom sportowy. Gość mógł sobie pierdzieć w stołek, jak wielu przed nim, ale postanowił zawalczyć o swoją karierę. Duży szacunek dla Coutinho, który przeszedł do dużo gorszego zespołu, żeby odbudować karierę i jeszcze zrzekł się 1/3 pensji od Barcelony. Wyśmiewany przez wszystkich Pjanić odszedł na wypożyczenie do Besiktasu i również znacznie obniżył pensję.
Z kolei tacy piłkarze, jak Puć, Brejt czy Neto nie zasługują na jakąkolwiek sympatię ze strony kibiców. Od kilku okienek mają odejść, ale zawsze coś przeszkadza, a to zespół nie ten, a to liga nie ta, a to pensja się nie zgadza, a to zespół dużo gorszy, niż Barcelona. Potem wchodzi się do tabelki płac i okazuje się, że oczywiście całkowicie przypadkowo wszyscy mają nierynkowe, zawyżone wynagrodzenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?