La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1123 Culés

1

1

@Borneo Jak dożyjemy

1

@MesQueUnClub_87 coś w tym jest

0

@Borneo Haha. UE w pigułce - kraj spoza UE znalazł receptę na osiągnięcie absurdalnych poziomów jakie UE sama sobie wyznaczyła? I do tego nie idzie w energię wiatrową czy fotowoltaikę, tylko w jedyny rodzaj energii odnawialnej niezależnej od pór roku i warunków atmosferycznych? Zmieńmy przepisy by to wykorzystać. Żenada biurokracji do kwadratu.

0

@maroon oze daje przewagę konkurencyjną więc firmy instalują farmy aby mieć tańszą energie.Niektore firmy też w Polsce chcą do swoich zakładów momtować male elekyrownie atomowe co to odoady stosowane są jako paliwo do nich.kilka krajów montuje turbiny wiatrowe o mocy 150 gw na morzu północnym.Nie eiem na ile jesteś w temacie u mnie fitovoltaika daje nsd produkcje 9 miesięcy.Natomiast turbiny w8ateowe najlepiej pracują zimà i świetnie się uzupełniają.Takze Anglia kładzie kabrl z prądem z maroka.
Z kolei ue robi też taki projekt.
https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.onet.pl/swiat/energia-z-pustyni-zamiast-gazu-putina-afryka-filarem-nowego-porzadku-swiata/g0bknkf.amp

0

@maroon w sumie tu zrobią tam zrobią coś innego i z wielu źrudeł sporo energii wycuągną łącznie i będą mieć przewagę konkurencyjną jak to zrobią.

0

@Borneo Dlaczego piszesz nie na temat? Ja nie pisałem o OZE tylko o patologii unijnej biurokracji.

0

@maroon skłonił mbne fragment że ue nie stawia w jedyny rodzaj energii niezależnej od pory roku.Choć general rnie są elektriwnie szczytowo pompowe choć szwajcarxe mają patent aby nie były zależne od np suszy Przekaz mój jest taki że ue stawia na różne rozwiązania, które się pod kontem pory roku się uzupełniają.Kraje robią różne projekty mniejsze wieksze aby poziomy sumaryczne osiągniąć. Czy osiągną czy nie to zawsze jest zmniejszenue zapotrzebowania na surowce z krajów trefnych jak ize czy opec.Tyle.
Natomiast co do prawa zobaczymy pewnie się jakoś dogadają.Fajnie że szwajcarom się to udało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?