La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1265 Culés

2

Oho, już widzę, że co poniektórzy zadowoleni z transferu tej miernoty xDD

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom narzekanie na transfery przed zagraniem chociażby jednego spotkania część 4727738

1

@HighestInTheRoom Stary ten Lewandowski już.

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom Tak samo jak były płacze o przepłaconego Raphinhę bo z Leeds to na pewno słaby.

2

@Emhyr Raphinha to przy nim wirtuoz piłki nożnej, wy oglądaliście jakikolwiek mecz Chelsea z nim w składzie czy sugerujecie się tylko flashscorem XD?

konto usunięte

2

@Emhyr chłopie, gdzie Raphinha, a gdzie Alonso XDDD

konto usunięte

0

@Cabaz @HighestInTheRoom no ta gdzie Raphinha i gdzie Alonso to samo gadaliście przy Christensenie że placek i co nagle już nie? Ja go widziałem w reprezentacji Hiszpanii i zawsze jak grał to był solidny.

konto usunięte

0

@Emhyr ja zawsze sądziłem, że Christensen to super obrońca jest, więc nie wiem po co mi wmawiasz, że ja coś złego o Andreasie pisałem xD

konto usunięte

0

@Cabaz Ja tu nie widziałem ani jednego dobrego komentarza o Christensenie zanim nie rozegrał dobrego tournee w USA

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?