La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 836 Culés

konto usunięte

0

Posiada ktoś z was maszynkę Philips OneBlade? Czy jest się taka maszynka ogolić głowę? Łysieje, dotąd chodziłem do fryzjera, ale szkoda mi kasy, może ogolenie głowy na powiedzmy ten 1 mm nie jest takie trudne? Tylko czy taki OneBlade się nadaje?

konto usunięte

3

@kamilos1214 zależy czy nie masz pagórków na glacy.
Jakie masz tam ukształtowanie terenu?

2

@Rust_Cohle jprd xD

1

@kamilos1214 ja w covida goliłem głowę Remingtonem do brody i coś tam wyszło, ale jak wziąłem do ręki porządną maszynkę do włosów od barbera to było zdecydowanie lepiej.
Lepiej dać te 200-300 zł na maszynkę, jak ma się prostą fryzurę niż wydawać kilkadziesiąt złotych co miesiąc na wizytę

konto usunięte

1

@Rust_Cohle no właśnie nie jest za równo, ale co zrobic

konto usunięte

0

@Survier no właśnie w moim przypadku już musiałem chodzić do fryzjera niemal co tydzień, może dwa. Po prostu już mam na głowie takie prześwity, że tylko obcięty na 1-2 mm jakoś wyglądam

0

@kamilos1214 Kup normalną maszynkę do włosów, nawet najtańszego Philipsa znajdziesz do 100 zł. OneBlade się do tego nie nadaje, a nawet jeśli to szybko stępią Ci się ostrza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?