La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

6

Djokovic oficjalnie nie zagra w turnieju Canadian Open w Montrealu z uwagi na kwestie obostrzeń covidowych.

@MesQueUnClub96 @Encore @kewin @JimMorrisonFCB @Colon

0

@mekston Rafa również ze względu na kontuzje mięśni brzucha :/

2

@adi7adi8 zgadza się - a wg niektórych Rafa udaje kontuzje

0

@mekston Rafie zawsze ktoś coś zarzuca :)

0

@mekston I w US Open też niestety nie zagra. Nie ma szans, że Biden zmieni decyzję. Ciekawe jak będzie wyglądała, reszta sezonu Djokovica?

0

@Barcanajlepszyteam potem pewnie popyka Masters w Paryzu, Laver Cup i finalsy

0

@mekston Nie wiem czy przy takiej małej ilości turniejów, Djoko awansuje do finałów. A do Laver Cup czy mastersa w Paryżu też jeszcze sporo czasu. Może Nole zdecyduje się na jakieś mniejsze turnieje w Europie.

0

@Barcanajlepszyteam Djokovic jest an razie 10 w ATP Race. Może coś tam zagra - kto wie.

Możliwe, też że 9 miejsce albo 10 miejsce też da awans, bo kontuzje itp (ale to już kwestia losowa, ale nie zdziwie się jak np. Nadala zabraknie patrząc na jego problemy).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?