- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 903 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 903 Culés
0
Powiem Wam, że B klasa to jest parodia xd Jak ktoś chce zacząć grać w piłkę, a nie jest pewny swoich umiejętności to i tak doradzam od razu pójść przynajmniej do lepszego klubu A klasy, a najlepiej to okręgówki. Nawet jak nie będziesz na początku łapał minut, to na samych treningach się czegoś nauczysz i zaczniesz grać, a więcej niż w b klasie to się na orliku nauczysz. Nigdy nie miałem czasu, żeby się w pełni skupić na piłce, ale trochę pokopałem w okręgówce i jak byłem w rytmie to raczej w każdym meczu jakieś liczby robiłem. W tym roku już czasu będę miał wyjątkowo mało czasu, więc wiedziałem że nawet ten poziom odpada, ale pomyślałem o b klasie, bo tam treningi często są nawet o 19, a na meczach pograsz i bez treningów. Ale po jednym sparingu i dwóch treningach rezygnuję totalnie z tego pomysłu i uprzedzam każdego z Was - no po prostu nie, chyba że lubicie ryzyko bycia połamanym xd
0
@Oskar00 to też zależy jaka B klasa jest
0
@Oskar00 czyli w okręgówce Cię nie połamią?
0
@AllBundy Myślę, że tak jak opisałem jest w 99% przypadków. Jak tam większość zawodników gra na kacu, albo bombie.
@Katalończyk 99 mogą połamać, ale nie robią tego specjalnie, gdy trochę umiesz kiwnąć :)
0
@Oskar00 co Ty gadasz XD chłopie, wszędzie mogą Cię polamać specjalnie lub niechcacy. Są lepsze i gorsze zespoły a poważniejszy futbol i tak zaczyna się gdzieś od 2 ligi więc Twój wpis wygląda na spłakanie się po nieudanej przygodzie piłkarskiej
0
@Katalończyk 99 "Spłakanie się po nieudanej przygodzie piłkarskiej", gdy ewidentnie piszę, że zawsze w piłkę sobie grałem dla funu i w nic nie celowałem, bo miałem i mam inne cele. W tych niższych ligach jest dosyć spory przeskok - największy między 4, a 3 ligą bo w tej drugiej zaczynają się już pieniądze takie, które pozwolą się utrzymać (dosyć biednie, ale starczy). W b klasie gra każdy, bo czasem jest ledwo 11 kopaczy gotowych na mecz - w takiej okręgówce jest już jakaś selekcja, wybór i póki na treningach nie zaczniesz czegoś pokazywać to nie pograsz. Nie zarzucaj mi nie wiadomo czego, bo nie jest to w porządku ;)