La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1388 Culés

konto usunięte

0

Laporta: Chcemy aby Frenkie został.
Xavi: Frenkie wie czego potrzebuje i czego oczekuje od niego klub.
tez Xavi: Liczymy na Frenkiego.

I wszystko tego samego dnia. Hipokryzja.

5

@talizmo Prawda jest taka, że mógłby zostać, ale ma tak olbrzymią pensję, że nikomu nie jest to na rękę z klubu i o to tylko się rozchodzi.

17

@talizmo gdzie tu hipokryzja? Xd
Podejrzewam że chodzi o kwestie obniżenia wynagrodzenia ale chcą żeby został

8

@talizmo Ale przecież jedna wypowiedź nie wyklucza drugiej, więc jaka hipokryzja?
"Liczy na Frankiego", ale "wie czego oczekuje od niego klub" - czyli chodzi o zarobki.

3

@MesQueUnClub_87 dokladnie. Autor posta ewidentnie nie zna znaczenia słowa hipokryzja

konto usunięte

1

@talizmo Gdzie tu hipokryzja? Klub chce żeby został, ale musi zejść z pensji jeśli tego nie zrobi to trzeba go sprzedać bo nie stać nas na De Jonga za prawie 30mln

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?