- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 795 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 795 Culés
15
Śmieszy mnie ta gadka ludzi którzy uważają że Messi wróci bo zauważył że w Barcelonie robi się paka. Pomijając już te memy o Paryżu to przecież oni mają większe szanse na wygranie Champions League niż My.
Od momentu odejścia Messiego było duże prawdopodobieństwo że Messi po tych dwóch latach wróci do swojego domu. Messi kocha ten klub a ten klub kocha jego. Odszedł bo musiał odejść przez fatalne zarządzanie klubu przez Bartłomieja nie było prawnej możliwości żeby go zatrzymać.
I ostatnia kwestia nawet nie wiecie jakich sponsorów i ile kasy przyjdzie wraz z Messim do klubu. Przecież to jest żyła złota. Z całym szacunkiem dla Lewego nawet jak właduje te 30 bramek w lidze to i tak pod względem marketingu, finansów i zainteresowania wokół klubu nie zbliży się do Messiego.
My się tak jaramy Lewym, dziękować Bogu że mamy takiego Polaka rodaka, ale w Hiszpanii nie jest odbierany tak jak w Polsce. Raczej się mówi o tym że jest jednym z trzech zawodników który w tym sezonie da najwięcej drużynie a do tego dołoży sporo bramek. Ale kibice Barcelony zdają sobie sprawę że to nie jest ten kaliber który w pojedynkę wygra ważny mecz.
Wielu z was mówi że nie ma miejsca dla Messiego w obecnej Barcelonie.
Powiem tak dokładność podań, kluczowe podania, szybkość podejmowania decyzji na boisku, przerzuty, asysty, wykończenie, kapitalny drybling. I dla kogoś takiego ma nie być miejsca w drużynie? Każdy kto tak mówi ten nie zna się na piłce.
1
@Criss18Barca Na jakiej pozycji miałby grać?
5
@Criss18Barca Już abstrahując czy jestem za czy przeciw, to uwielbiam jak ktoś decyduję o tym czy ktoś się na czymś zna/nie zna według swoich kryteriów xD
3
@Rl9k1nG Pozycja na boisku to tylko jest na grafice. Ważniejsze jest to jakie będzie miał zadania. Według mnie najwięcej da drużynie kiedy będzie napędzał akcję Barcelony i występował w sektorze między defensywnym pomocnikiem a najbardziej usposobionymi w ofensywie zawodnikami
3
@Criss18Barca Dobra inaczej. Ustalmy, że nasza pomoc na przyszły sezon to Busi - Gavi - Pedri, a atak z Lewym na 9 i Raphinia z Dembele na skrzydłach. Za kogo miałby grać Leo?
4
@Criss18Barca powiem tak Na razie psg niczego w LM nie osiągnęła i to się ociera o frajerstwo.Jaki my mamy skład zobaczymy.Ale sporo ludzi może zdobywać bramki nie tylko lewy.W tej chwili lewy jest nowy i te koszulki sorzedają się tak że ich brakuje.Messi nie jest kluczowy doa barcy i nie robi presingu co jest kluczem dla Barcy.Jeśli ma przyjść to po to aby się porzegnać yrochę pograć s9rxedać kosxulki i tyle.Ale barca ma bardzo dobry skkad.
1
@Criss18Barca zdecydowanie nie...wolę, żeby Pedri rozwijał się jako playmaker, którym będzie dla nas przez miejmy nadzieję następnych 12-13-14 lat, zamiast przychodził do klubu 36-letni piłkarz, żeby zabierać mu minuty. Trzeba skończyć życie przeszłością i skupić się na teraźniejszości i przyszłości. Plus dwóch piłkarzy nie wracających w ogóle do defensywy (Lewandowski+Messi) to byłaby katastrofa na boisku.
0
@Destroyer_of_Worlds Mają grać najlepsi a nie ciągła gadka że starszy mimo że lepszy nie może grać bo młody ma się rozwijać. Messi przyjdzie na dwa lata w wieku 36-38 z jego inteligencji boiskowa sporo da drużynie a młodsi piłkarze się więcej od niego nauczą.
Taki Iniesta jak był w wieku Pedriego czy Gaviego grał? Nie, bo byli lepsi.
0
@Rl9k1nG na dzień dzisiejszy Messi wygryzie każdego z nich , ale rozumiem że chodzi ci o gotowy trzon drużyny, kórym przyjęcie meesiego mogłoby zachwiać i chciałbyś ich wszystkich razem dać do skladu