- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 783 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 783 Culés
0
Arabia Saudyjska jest oficjalnym i jedynym kandydatem do organizacji Zimowych Igrzysk Azjatyckich w 2029 roku. Impreza ta po raz ostatni odbyła się w 2017 roku w Sapporo i wydawałoby się, że może to być jej ostatnia edycja, bowiem nie było chętnych do organizacji kolejnych. Ale do gry weszli arabscy szejkowie.
Trudno na ten moment wyrokować czy skoki mają szansę stać się częścią imprezy planowanej na 2029 rok, mając jednak świadomość gigantomanii arabskich szejków nie można tego wykluczyć, zwłaszcza, że w tamtejszych mediach już teraz pisze się o tym, że kolejnym krokiem dla Arabii Saudyjskiej będzie impreza jeszcze wyższej rangi. - Będzie to pierwszy krok na zaśnieżonej drodze Arabii Saudyjskiej do organizacji światowych imprez zimowych. Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2034 powinny być kolejnym naturalnym przystankiem - pisze portal Saudi Sports.
Impreza miałaby się odbyć w położonej na północnym zachodzie prowincji Tabuk, konkretnie na terenie powstającego ośrodka sportów zimowych Trojena, który zlokalizowany będzie w pobliżu także rodzącego się dopiero miasta Neom. Cały projekt budowy metropolii opiewa na 500 miliardów dolarów. Na omawianym obszarze wznoszą się góry na wysokość ponad 2600 m n.p.m., jednak opady śniegu nie są tam wyjątkowo częstym zjawiskiem. "Błękitne wody Morza Czerwonego, piękno pasm górskich i złote wydmy pustyni zapewnią narciarzom jedyne w swoim rodzaju doświadczenia, które łączą te różnorodne środowiska z momentami pełnymi zabawy i przygód" - czytamy w oświadczeniu następcy tronu Mohammeda bin Salmana.
0
@Criss18Barca przecież tam u nich tylko miejscami temp. spada poniżej 15 stopni w zimie. Co to będą za igrzyska? :D
1
@Azi sztuczne, jak ten mundial w katarze
0
@Azi Widziałem raz film dokumentalny jak zbudowali właśnie na bliskim wschodzie park do jazdy na nartach i desce, napchali różnych urządzeń i na zewnątrz było 30 stopni, a w środku śnieżek sobie leżał :P