La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1019 Culés

3

Skoro według kibiców Realu złota piłka to był plebiscyt popularności i zawodników z dobrym PRem to czemu na ja wygrac przestępca ?

0

@mientusek1407
Złota piłka dla Benzemy jest to coś na wzór tej niedoszłej dla Lewandowskiego w 2020, bezdyskusyjna.

1

@AmigoBlancos
Wygrał wszystko co było do wygrania, jedynie indywidualnie byli lepsi

W zyciu bym niepomyślal ze tak pokraczny piłkarz jak Benzema będzie kiedykolwiek w top 10 złotej piłki będąc szczery to cisnalem z niego dobre 10 lat takim był jabłecznikiem . Ale od 2 lat gra jakby mu nogi doszyli po tylu latach

0

@mientusek1407
Benzema zaprowadził na plecach Real do wygranej w lidze i lidze mistrzów, ale fakt byli lepsi xD

1

@AmigoBlancos
To napastnik skoro jest rozliczany z goli to Lewandowski był lepszy . Vinicius i Modric równie wielce a przede wszystkim moim zdaniem Courtois był konstruktorem Ligi mistrzów . Benz był dobry w tym sezonie moim zdaniem tez powinien wygrac złota piłkę . Poza tym KDB miał tez nieziemski jak na pomocnika sezon .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?