La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1540 Culés

11

Widzę @Kapitan hawk , że dzisiaj na wesoło. Wywiało niektórych z pod łóżka jak kurz. I to dawno niewidziany kurz. Ich świętowanie SP polega na błaznowaniu na forum Barcy. Znasz lepszą definicję przegrywa? Ciężko :]

5

@arasz1819 ten z wcześniejszego mojego komentarza :D "my", "nas" och ach Real Madryt, więcej dystansu i takie tam do porzygu :D

5

@Kapitan hawk Kacperek po prostu docenia rywala, tak mocno, z miłością, z podłogi, na kolanach.

1

@arasz1819 "Znasz lepszą definicję przegrywa?"

No wiesz, Ty oglądasz mecze United i repki Portugalii, komentując je w tym samym czasie na Rambli xD

Resztę dopowiedz już sobie sam :]

0

@HighestInTheRoom Próbujesz i próbujesz i tak Ci to nie wychodzi biedaku :] ale wcale mnie nie dziwie, że właśnie Ciebie zabolało. Podręcznikowy przykład.

0

@arasz1819 No no, zabolało, że hoho, nie podniose się po tych kalumniach ;]

"Podręcznikowy przykład."
Czego? Mógłbyś rozwinąć swą myśl araszu?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?