La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 964 Culés

konto usunięte

5

Co kont wyje**ło ze stażem 10-30 dni w serwisie, które już skreślają cały sezon to szok. To dopiero pierwszy mecz. No generalnie takie mecze to powinny być 3 pkt, obowiązkowo jeśli chcemy walczyć o mistrza, ale jeśli ktoś liczył na hat-trick Lewego i szybkie 5-0 do przerwy, bo z Pumas był pogrom to coś jest nie tak.

Najbardziej cieszyło mnie wejście Ansu, może na zawsze zamknie mordy niektórym hejterkom dla których ten piłkarz już jest przegrany.


EDIT: I tak, też sobie lekko napompowałem balonik i liczyłem na 3 pkt i bramkę Lewego, ale wiem też, że mecze oficjalne a towarzyskie to jedno i mając zupełnie nową linię ataku potrzeba trochę czasu, żeby to wszystko się zgrało. Trochę więcej niż miesiąc treningów i 3 mecze w presezonie.

1

@cris2706 Słaby miał Presezon więc już musi robić Out, dobrze, że np Demir miał wyborny a przyszło co do czego i się chłopak zesrał.

1

@cris2706 nowokoledzy muszą się nauczyć, że liga hiszpańska to nie niemiecka i czasem jest tu wyścig żółwi o tytuł oraz wywalanie się na dole tabeli, daj im czas :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?