La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1080 Culés

1

,,Rozczarowanie" tak powinien brzmieć tytuł na głównej stronie. Specjalnie wybrałem się do pabu aby obejrzeć ten bądź co bądź w jakimś sensie historyczny dla nas mecz, no i się bardzo rozczarowałem. Nasze chłopaki jakieś elektryczne byli, niedokładni i często bez pomysłu i bez głowy. Jakoś nie pasuje mi Araujo na prawej obronie, nie wiem dlaczego Xavi go coraz częściej tam wystawia? Busquets natomiast to już chyba powinien kończyć u nas kariere albo wchodzić na końcówki meczów, ponieważ jego gra przypomina sabotaż. O Dembele nie wspomne bo większość z ,,was" wie jakie mam o nim zdanie, więc szkoda moich nerwów. Ponadto bardzo rozczarował mnie Raphinia, grał znacznie gorzej niż w presezonie, często egoistycznie i nie dokładnie. No cóż, czas nas uczy pogody? No może nie pogody bo to jest akurat tytuł piosenki ale z pewnością czas nas powinien nauczyć pokory...

1

@FCBparasiempre A mi się dobrze oglądało i nie graliśmy źle.

0

@Kgorecki2500 Może nie aż tak źle ale rozczarowująco, zwłaszcza biorąc pod uwage jakich mamy zawodników a jakich mają oni, czyli Rayo. No ale poczekajmy, może się zgrają i łapną tą świerzość a zwłaszcza skuteczność...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?