La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 958 Culés

1


Cały Tusk.

I jak ta 0p0zycja chce wygrać wybory, jak ich pionki, zaliczające wpadkę za wpadką, podkopując ich już mierną wiarygodność, ku uciesze Kaczora i Pi$u, robią co robią i gdy w całej tej mierności człowiek pomyśli że przynajmniej kierownictwo nie da tych czterech lider do rozszarpania... to LIDER... tzw 0p0zycji... były Premier i były Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, zostaje nagrany przy mówieniu czegoś takiego... xD dając jasno do zrozumienia że on ma ludzi głęboko w poważaniu... i nie chce ale MUSI, po prostu... xD

Na takie wpadki może sobie pozwolić Kaczyński czy Morawiecki lub Ziobro, gdyż oni pewną grupę ludzi po prostu kupili swoimi programamy przez lata, ale na coś takiego, takie wpadki, nie może sobie pozwolić Tusk, który w swojej wątłej wiarygodności stara się przekonać wyborców... To jest po prostu przepotężna wtopa...

Dramat.

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@FC1899Barca No tak "przepotęrzna". Jak liczę, że tusek jednak dostanie od wyborców po nosie, tak różnie można traktować te słowa. Ja tu bardziej widzę pewne zmęczenie człowieka który nie chce znowu babrać się w tym politycznym bagnie kompromisów i różnych układów, a nie wtopę. Już atakujmy tą rudą ---ę, ale za jakieś naprawdę poważne rzeczy,a nie podobne słowa.

0

@maroon Poprawione, sorka :)

To dlaczego gdy wrócił nie usunął się w cień i dał sobie spokój, niczym np Komorowski? Tusk to typ człowieka którego władza kręci i to jest jak narkotyk, który trawi również Kaczyńskiego. To są żmije które mają w tyle ludzi a liczy się dla nich władza i później sterowanie tą władzą pod własne zyski i widzimisię, niestety.

4

@FC1899Barca Dla mnie żadna wtopa

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@FC1899Barca Ale z tych słów to akurat nic tak konkretnego nie wynika. Tak samo mógłby powiedzieć jakiś prawdziwy idealista, który chce kandydować aby wprowadzić jakieś zmiany, ale jednak przeraża go to babranie się w polityce, które go przy tym czeka.

5

@FC1899Barca Znaczy jak ktoś widzi alternatywe dla PiSu w postaci PO to nie ma chyba o czy rozmawiać. A co do Tuska to już w ogóle paskudna postać.

1

@kynio302 @maroon ja osobiście i tak sobie zdaje sprawę, wielokrotnie to pisałem, że politycy mają nas w czterech literach i grają w swoje gry, które toczą się za kulisami. Dla mnie osobiście to NIC ale uwierzcie... wielu ludziom takie słowa się nie spodobają, bo widzą w danym kandydacie, partii, odbicie lustrzane swojego myślenia i chcąc nie chcąc, na pewno odbije im się to 3-4% procentowymi na chwile obecną.

1

@FC1899Barca Zmieniłeś avatar tamten był lepszy XD

1

@FC1899Barca ca opozycja to śmiech na sali. Dlatego wygrywa PiS. Który tez tym śmiechem jest. Banda idiotów w całym Sejmie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?