La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

5

na RM wiekszosć płacze, żę my to na farcie wygraliśmy, bo nie mieliśmy prawie żadnej sytuacji a Sociedad milion w pierwszej połowie i ktoś lepszy nas wyjaśni.
Jak oni grali na wrzutki i strzelali 6 goli z 2 sytuacji to było git.
Przeciez poprzednią LM tka wygrali, że w każdym meczu byli dominowani w środku Pola w ataku i liczyli na cud który przychodził z randomowej wrzutki w końcówce meczu. Nie zdziwie sie, że jak ich pykniemy to znów będzie jakieś ale.
Turbo beka :D

3

@mientusek1407 Ale tu jest dokładnie to samo w stosunku do Realu xD

7

@takisobiektos nie. Tutaj kibice są obiektywni, Barcelona zawsze świetna (chyba, że przegrywa to piłkarze drewno do sprzedania), a Real tylko na farcie i z pomocą sędziów. Kibice Realu to najgorszy sort, który nie zna się na piłce w przeciwieństwie do tutejszej śmietanki.

2

@Zoker Co do sędziów to prawda, farta również mieli, bo nwm jak nazwiesz to co odwalił Donnarumma chociażby.

0

@Zoker
Oczywiście,że nie tylko komentarze typu że LEwy to śmi** i jest je**** są usuwane z miejsca, a tak spokojnie możesz sobie poscrollowac strone i gość jeszcze dostaje poklask. To jest ta różnica klasy właśnie

0

@mientusek1407 Poczytaj sobie tutaj komentarze podczas meczów Realu :D

0

@JordiAlbion
Czytam.
Tam nie ma moderacji. chciałbym meczu z nimi i potężny blow, bo dziadki w pomocy juz nie będą ogarniać jak rok temu, a Tchoumaeni to jednak nie będzie CAsemiro i wszyscy w szoku

1

@mientusek1407 Spodziewałeś się tam obiektywizmu? zacznijmy od tego, że moderatorem tej strony jest chłopiec na poziomie emocjonalnym gimnazjum, więc próżno oczekiwać profesjonalizmu.

0

@mientusek1407 Rzadko wchodzę na ich stronę bo przeraża mnie patologia która tam wypisują ;p

0

@AlexDark00 Oczywiście. Barcelona za to nigdy nie wygrała fartem lub przez błąd sędziego.

konto usunięte

0

@mientusek1407 ja narawde nie rozumiem, po co chodzice na strany mrdidu...co tam oczekujece? objektiwnosc? a po co tu pisece o tym

0

@Zoker Wygrała, ale nie tyle i nie takie trofea.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?