La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

2

Czekacie na serial Władca pierścieni ? Osobiście kocham filmową trylogię, lubię Hobbita a na serial czekam bardzo mocno i nie zniechęcają mnie bardzo nie pochlebne opinie. Nie widziałem, żadnego zwiastunu, nie nakręcam się. Po prostu czeka bez wielkich oczekiwań a może się pozytywnie zaskoczę.

0

@bartekvisca Władca pierścieni spoko , Hobbita się obejrzy ale do Władcy Pierścieni nie ma żadnego pozdjazdu .
Nie nastawiam się z nadziejami na ten serial.

3

@bartekvisca No to jest zdroworozsądkowe myślenie. Najwyżej Ci się nie spodoba i przestaniesz oglądać, a takie nakręcanie się, że to gniot i uj z tego będzie tylko zepsuje odbiór serialu.

0

@bartekvisca Nie odrzuca Cię ta wszędobylska poprawność polityczna?

0

@bartekvisca Niestety ten serial z Tolkienem to za wiele wspólnego nie będzie miał.

0

@bartekvisca Fanem Władcy Pierścieni nigdy nie byłem, nie jestem uczulony na sprzeczności z lore więc zerknę licząc na fajne fantasy

1

@konrad1661 Nie mogę się nazwać jakimś wielkim znawcą świata Tolkiena bo oglądałem tylko filmy. Więc nie interesuję mnie czy będą się zgadzać kolory skóry czy orientację seksualne. Liczę po prostu na ciekawą akcję, ładną oprawę i dobrą grę aktorską.

0

@bartekvisca dokładnie, ja jeszcze będę miał ubaw z psychofanów którzy będą w internetach wylewać swoją żółć bo w serialu będzie inaczej niż w prozie Tolkiena...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?