La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 765 Culés

1

już jutro zaczynami MS w siatkówce, gdzie bronimy złota. Jakie przewidywania? Potrójna korona czy może USA lub Francja nas pokona, a może po kilku słabych występach na dużych impreazach znowu zaskoczy Brazylia

1

@FCB24 jak dla mnie Polska z Francja i USA to głowni faworyci. USA i Francja dosyć szybko złapały formę bo już na finałach ligi narodów a Polacy memoriał Wagnera zagrali bardzo dobrze co zwiastuje zwyżkę formy. Bardzo liczę na Polaków i myślę że stać ich na medal a to już będzie sukces. Brazylia dla mnie jak znajdzie się w 4 to już będzie sukces liczę też na jakąś niespodziankę np Kubę /Japonię /Iran w najlepszej czwórce właśnie kosztem Brazylii. Z faworytów USA będzie do ogrania Francja myślę też przed nasza drużyna jedyna pezeskoda będzie chyba ta w ich głowach bo ograć mogą każdego z taką kadrą

0

@FCB24 odpadniemy w 1/4.

0

@FCB24 wątpię by udało sie trzeci raz z rzędu

1

@Xxxbarca4ever piszesz, że medal będzie sukcesem- no nie zgadzam się z tym, może za bardzo nas rozpieścili ale brąz uznam za porażkę. Brazylia nie zachwyca, ale im dalej w turniej to Wallace będzie się dogrywał, a wiadomo jak groźni są Leal i Lucarelli. Aż dziwne, że nikt/mało osób pisze o Włochach :P

0

@FCB24 Brak WIlfredo to ogromna strata wątpie że sie uda

0

@FCB24 włosi według mnie mają spore braki na pozycji atakującego i drugiego środkowego ale wiadomo turniej a turniej. Według mnie to my mamy już tak duże wymagania że nawet złoto uznajemy za porażkę bo mogli to wygrać w lepszym stylu..... Po prostu za dużo sukcesów w ostatnich latach przerodziło się w nadmierne oczekiwania. Na fem moment widzę to tak : polska 2 Francja 3.usa 4.wlochy /Japonia /Brazylia

0

@Cwaniak4 ja tak nie uważam, znacznie bardziej odczuwałbym brak Kurka, Semeniuka czy Bieńka na przykład. Leon w tym sezonie w lidze włoskiej taki dobry nie był. Jest łatwym celem serwujących, a bez przyjęcia nie ma co rywalizować z potęgami

1

@Cwaniak4 wszystko co wygraliśmy póki co było bez Leona w składzie także nie wiem skąd ten brak wilfredo ma być tak znaczący dla kadry. Siatkarz to świetny wybitny ale w siatkówce klubowej. Jak dla. Mnie on średnio pasuje do naszej kadry i wolę budowanie zespołu jako monolitu niż na grze jednej osoby

0

@Xxxbarca4ever może źle to napisałem, jak odpadniemy w półfinale w takim stylu jak z USA w LN, gdzie na robili jak chcieli i zdobędziemy brąz to wg mnie nie będzie sukcesem. Jak odpadniemy w 1/2 po dobrym meczu to i brąz będzie git. Ciekawe jeszcze jak Serbia. Niby środkowi klasowi, Uros klasa sama w sobie...i tu się pojawiają problemy co dalej xD

0

@FCB24 uros zagrał fatalny memoriał Wagnera. Nie przypadkowo Serbia tam nie wygrała żadnego spotkania bo byli dwa poziomy niżej niż Argentyna i Iran nie porównując z nami. Fla mnie Serbia to 8-10 drużyna w kolejności jeszcze za Argentyna Iranem Japonia Kuba Słowenia a może nawet i za Niemcami

0

@Xxxbarca4ever no niby tak, tylko Uros to tak lubi sobie zagrać słabo by potem być drugim Ngapthem :D

0

@FCB24 półfinał to minimum biorąc pod uwagę uprzywilejowaną drabinkę a tam to niech się już dzieje ;)

0

@FCB24 nie zdecydowanie nie do ngapeth to mu brakuje i to bardzo dużo bo uros nie potrafi przyjmować co się uwidacznia coraz częściej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?