La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1762 Culés

4

C. Ronaldo za dzisiejsze ponad 30 minut nota 6.4 od SofaScore. Generalnie jego gra w zasadzie od roku jest moim zdaniem bardzo słaba i totalnie nie sprawia mi przyjemności oglądanie go w akcji. Myślicie, że jeszcze się jakoś podniesie? Mnie się wydaje, że to już jest zupełny schyłek kariery z czym Ronaldo poprzez swoje absurdalnie wybujałe ego nie potrafi sobie poradzić i będzie mu ciężko się z tym pogodzić.

konto usunięte

3

@macio_944 On ma 37 lat.. wieku nie oszuka. Moim zdaniem PL to już za wysokie progi, ale w takiej lidze włoskiej czy portugalskiej by coś postrzelał.

konto usunięte

2

@macio_944 On gra tak jakby mu się już nie chciało. Podejrzewam, że zaczynanie meczu na ławce nie jest dla niego motywujące. Wizja Ligi Europy też raczej nie. Jeśli zostanie w United na ten sezon to nic z tego dobrego nie wyjdzie dla nikogo.

1

@macio_944 Może, ale to kładę bardzo mocny nacisk na to słowo, na Mundialu pokaże jeszcze coś ekstra i zachwyci. Tak to już raczej nie ma się co spodziewać cudów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?