- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1369 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1369 Culés
2
Co powiecie na typ że PSG wygra obie połowy? 2.18 kurs na fortunce, kusi żeby to zagrać :p
@Kondziubarca @Kgorecki2500 @Rust_Cohle @okiemtypera_lucaxx95
1
@Lionel_Messi10
Neymar gol w tym meczu :D
0
@19Riki20 Ja czuje że całe MNM strzeli ;)
1
@Lionel_Messi10 Niby pewne, ale wystarczy jakiś gol w 1 połowie Monaco i może być ciężko
0
@Rust_Cohle Jak Monaco jest cienkie z Lens u siebie dostali 4-1, PSG powinno ich w pierwszej połowie lać juz z 4:0 ;)
1
@Lionel_Messi10 no dlatego mówię, ze niby pewne xD
1
@Lionel_Messi10 Wydaje się dobry :D
1
@Rust_Cohle @Kondziubarca dorzucam to do kuponu xD
1
@Lionel_Messi10 Chyba też to zagram i do tego wrzuce typ Cohela 2 bramki Villarealu, jak sie bawić to sie bawić xD
1
@Kondziubarca Ja Villarreal wyrzuciłem bo jestem nie pewny ich po prostu ;)
A połowy zamieniłem na 4 bramki PSG ;)
1
@Lionel_Messi10 Ja sie zastanawiam jeszcze własnie nad bramkami w tym PSG a jeśli chodzi o Villareal to pełne ryzyko xD
0
@Kondziubarca Dokładnie :) ale sprawdzalem mecze to powinni te bramki 2 lekko wbic :) ja w PSG dalem 3.5 over bramek PSG :)
2
@Kondziubarca no właśnie on nie wierzy w potęgę Kohela i później zow płacz jak wczoraj z Lens będzie @Lionel_Messi10
A ty @Kondziubarca na solo to cisniesz czy ako? Za ile wleciales?
1
@Rust_Cohle Ja dodałem do kuponu to, zobaczysz pozniej jak wygram albo przegram bo nie chce zapeszać ;D
2
@Rust_Cohle Zagram ten Villareal i jeszcze chce dodać coś z tym PSG do tego kuponu, a wjade myśle za 3 dyszki.
1
@Lionel_Messi10 ok, to oznacz mnie xD
1
@Rust_Cohle Spoko ;D
@Kondziubarca PSG 3.5 over bramek masz kurs 2.40 w sts ;D