La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1055 Culés

1

Dzisiaj bardzo niewyraźny Messi, choć ze strzałem w słupek i świetnym wypuszczeniem Neymara, który wywalczył karny.

Neymar wyglądał stosunkowo najlepiej z trójki wielkich, podczas gdy Mbappe był fatalny, a jego chamienie się w poszukiwaniu gola było ewidentne.

No i rzadko widziane zjawisko czyli słaby mecz Verrattiego.

Dziś gra Barcy w porównaniu do tego co pokazało PSG, to inny poziom, do którego Paryżanie się nawet nie zbliżyli.

1

@Comentateiro Zgadza sie. Tylko PSG miało rywala "troszkę" lepszego piłkarsko....

1

@Comentateiro Wiesz, PSG grało z lepszym rywalem...

1

@Comentateiro jakoś kurcze Messi z tymi poważniejszymi rywalami mocno nie dojeżdża w Psg :/ mam nadzieję że jeszcze pokaże klasę

konto usunięte

1

@Comentateiro to co się w PSG dzieje to tragedia. Mbappe ma być "królem" na siłę.

1

@trolownik Skończył się

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?