La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 603 Culés

konto usunięte

2

Imo City nie sprzeda Bilvy za żadną cenę że względu na to kiedy wpłynie oferta. To jest dobrze zarządzany klub. Oferta musiałaby być absurdalnie wysoka.

1

@masq Szczerze, to po tym jak w tym okienku się wyprzedali to nie wiem czy aż tak dobrze zarządzany xD Wszystko jest możliwe równie dobrze tylko czekają na jakąś ofertę żeby ruszyć po jakiegoś innego piłkarza. Na ten moment nie widać żeby Bernardo był szczególnie uwzględniany jako gracz pierwszej 11.

0

@masq za późno niestety, Silva to bardzo ważny zawodnik, chyba że przepłacimy a oni będą mieli kogoś na zastąpienie.

konto usunięte

0

@masq fakt , sprzedaja naprawde dobrze poki co

konto usunięte

1

@hayek ale trudno wszystkim dogodzic

Guardiola musial sprzedac co niektorych .Nie kazdy chce ogladac mecze z lawki

0

@masq Chyba że sam Bernardo bedzie mocno naciskał na transfer i Guardiola go odda

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?