- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1309 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1309 Culés
0
Użytkownik @Kusco15 zarzucił mi, ze wrzuciłem tutaj informacje ze znanego z szerzenia rosyjskiej propagandy ONETU na temat pobić kierowców czekających po stronie ukraińskiej przed przejściem granicznym. Co więcej podał nieprawdę, ze artykuł onetu zniknął ze strony chociaż nadal się tam znajduje: https://wiadomosci.onet.pl/lublin/gigantyczne-kolejki-na-granicy-polscy-przewoznicy-groza-blokada/4zyeytp.amp
Za znanym z niezwykłej obiektywności i prawdomówności portalem fakehunter podał, ze to nie jest prawda bo polska policja nie odnotowała takich sytuacji. Wiec przypominam, ze sytuacje maja miejsce po stronie ukraińskiej wiec dlaczego nasza policja nie ma tego w statystykach?
Gdyby zapytali ubezpieczycieli to risercz byłby bardziej rzetelny. Mogli tez zadzwonić to osób, które w artykule wypowiedziały się w tej sprawie pod swoim nazwiskiem.
O niezwykłej rzetelności fakehuntera może równiej świadczyć podanie informacji, ze w artykule onetu miało nie być żadnej wzmianki o pobiciach i niszczeniu samochodów. To każdy oceni czytając artykuł.
Dla pana/pani @Kusco15 podaje kolejne portale, które te fejkniusy szerzą jak np. Tokfm ( wyglada jakby informacja wzięta z PAP chociaż powołują się na Onet)
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,28844235,skad-sie-wziely-kolejki-na-polsko-ukrainskiej-granicy-korki.amp
https://www.salon24.pl/newsroom/1247576,problemy-na-granicy-z-ukraina-ogromne-kolejki-i-bojki-wsrod-kierowcow
Zdaniem wspomnianego użytkownika takie pobicia na granicy to coś normalnego szkoda tylko, ze nie przytoczył żadnych przykładów, mimo ze jest to codziennoscia
Pozdrawiam wszystkich bojowników walczących z fejkniusami co się popłakali pod jego wpisem