La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1295 Culés

0

Sąsiad wsiadł na rower (nie jechał, tylko wsiadł jak twierdzi) po dwóch piwach i przyłapała go policja.
Twierdzi, że dali mu mandat 2.500 zł.
To może być prawda co do tej kwoty?

1

@norbi77 Teraz chyba jest właśnie od 1k do 2,5k :D Czy dużo to zależy ile dmuchnął, bo ja znam "tylko dwa piwka" a co by nie mówić po drogach rowerowych jeżdżą też dzieciaki.

1

@norbi77 Chyba tak. Teraz to wysokie są mandaty.

1

@norbi77 prawda prawda

konto usunięte

1

@norbi77 powyzej 2 promili mandat 2.5k za kierowanie pojazdem lub urzadzeniem wspomagajacym ruch. Do promila masz tysiaka.

1

@norbi77 "nie jechał tylko wsiadł" - to po alkoholu potrafił się utrzymać na stojącym w miejscu rowerze? Dobry jest.

0

@Gosciuu On zaprawiony w boju :)
Chodziło o to, że wyszedł ze sklepu, wsiadł na rower i zanim ruszył to go dorwali, bo już czekali.
Twierdzi, że gościówa ze sklepu go podyebała.

0

@norbi77 No to gościówa ze sklepu też powinna dostać mandat - za sprzedaż alkoholu osobie pod jego wpływem. Chyba że nie sprzedała

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?