La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1371 Culés

2

Jak na grę 7vs 5 to nie tak źle. Wyrównamy wpuszczając Fornala i może będzie git

0

@FCB24 śliwka w ataku dziś słabo ale w przyjęciu grał na 40% a Semeniuk i zator 29

0

@Xxxbarca4ever Śliwka musi być Twoja rodziną lub przełożonym w pracy że tak go bronisz kiedy nikt inny nie widzi powodów do tego

0

@FCB24 nie nawet go nie znam osobiście. dziś go nie bronię bo nie ma za co ale również nie ma za co bronić reszty oprócz środkowych bo kurek gra na tragicznym procencie, semen fajnie w ataku ale w przyjęciu nie ma rewelacji lekko mówiąc. I zgodzę się śliwka był do zmiany ale nie tylko on bo i kurek który się odbudował powoli

0

@Xxxbarca4ever a uwzględnione te 5asow na nim kiedy piłki nie dotknął?

0

@FCB24 tak, na śliwce były 4 na semenie 2 zator 1. Sledze na bieżąco statystyki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?