La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1372 Culés

0

Ale siatkarze dostali drabinkę. Niby układ sprzyjający gospodarzom, a tu jeśli chcemy wygrać mundial to musimy wygrać z Tunezją, USA i najprawdopodobniej z Brazylią i Francją. No przynajmniej nie będzie gatki że wygraliśmy nie zasłużenie wtedy :P a Franzuci jako jedyni chyba nie narzekali na taką formułę i w nagrodę mają łatwa drabinkę (potencjalni rywale silni to tylko Włochy i Słowenia, ale to i tak poziom niżej)

1

@FCB24 bardzo łatwa xD na start dostali... Japonię, która jest bardzo skomplikowanym zespołem do pokonania. Może sprawić sensację i wyeliminować Francuzów. Byłbym bardzo ostrożny z wyrokowaniem w tym przypadku.
Zwłaszcza, że potem najprawdopodobniej dostaną Włochów. Gdzie tutaj łatwa drabinka?

0

@michal26 no oczywiście, że łatwa. Chyba nie próbujesz porównaj jeden części drabinki gdzie jest Polska, USA, Brazylia, Serbia i nieobliczalne Iran i Argentyna; a z drugiej strony z mocnych tylko Francja i nieobliczalne Włochy i Słowenia i na upartego ta Japonia

0

@FCB24 właśnie porównuje. Bagatelizujesz Włochów a na moje to drużyna na poziomie Brazylii, czy USA w tym momencie. Serbia to poziom Japonii. Grupę łatwo wygrali, ale to nie ten level co Brazylia, Włochy czy USA czy Francja.
Mamy łatwiejszą 1/8, trudniejszy ćwierćfinał. Francja ma Japonię, Włochy, Słowenię, Polskę/Brazylię/USA. Łatwa drabinka? No raczej nie. To są MŚ

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?