La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1110 Culés

1

Wieczysta Kraków- Skupowanie byle kogo za gruby hajs i zwalnianie trenera, bo się okazało że w 3. Lidze już nie wystarczy parę gwiazdek wpuścić na boisko i odpalić walec bez systemu. Polskie PSG? Nawet oni w 2012 roku to zrobili lepiej. Niech się pan słoneczny Kwiecień przygotuje na ładnych 10 lat ciężkich bojów o ekstraklasę, bo sprofesjonalizować klub, a nim zostać to dwie różne rzeczy ;) Może jakieś praktyki u Dietmara Hoppa? Jemu jakoś na dużo cięższym terenie i dużo cięższych warunkach poszło o niebo lepiej, więc wymówki w stylu "trzeba czasu" to mogą działać w 1lidze, a nie w 3 i zmiana trenera w sierpniu.

0

@jakub1906 Oczywiście jego pieniądze jego sprawa, ale płacić po 100 tys zł miesięcznie Peszkom i innym wyblakłym kopaczom, żeby zbierać w łeb w 3 (czyli 4) lidze? Dziwny fetysz ma pan Kwiecien.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?