La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1664 Culés

42

Messi na spokojnie dzisiaj @Lionel_Messi10


0

@Encore coś ostatnimi czasy tylko forma strzelecka do poprawy - bo cała reszta top obecnie. Znaczy i tak nie jest źle z bramkami, ale okazje na gole ma tylko skuteczność zawodzi.

0

@Encore ale dopingować kolegów z ławki tak jak Mental to dalej nie potrafi :p

0

@Encore Messi - De Bruyne ale by to latało! :D 2 najlepszych playmarkerów obecnie.

6

@Encore Najlepszy na świecie.

0

@mekston Też jednak Mbappe zabiera sporo tego miejsca.Dziś prezes dublet.

0

@mekston forma strzelecka xDD mordo Mbappe egoista niech sie zmieni tyle.

Czemu Mbappe nie wystawi setki Leo? A ma w huk takich akcji coo? Tylko Leo mu wystawia :((

0

@Encore Mordko egoiste mbappe trzeba zmienić

0

@Lionel_Messi10 nie no - jakie xd, Messi miał z Tuluzą czy nawet dzisiaj swoje okazje

0

@Encore wiadomo, że nie wszyscy w drużynie mogą strzelać po X bramek, ale swoje okazje Messi tez ma w trakcie spotkań. Poza tym po prostu gra świetnie, robi asysty, dryblingi a i parę bramek na początku sezonu też ma.

0

@mekston No mial a widziales ze bramkarz nagle TOP forma? :D dziwne a czemu mbappe nie podawał 3 razy gdzie Leo mial pusta brame co? Moge jeszcze dowalić 6 razy bo tyle akcji było gdzie Mbappe powinien podawać.

0

@Lionel_Messi10 ale to wiadomo od początku, że Messiego się nie szuka aż tak, ale jednak Messi w swoim top strzeleckim z tego co miał to by zamienił w ostatnich to na 2 może 3 bramki nawet.

1

@mekston Hehe ale co ma zamienić? Jak sam byl zdziwiony ze to bramkarz wyłapał, doszukujecie się dziury w całym ;) Leo pokazuje swój top dalej dwie Asysty to samo mówi za siebie :))

1

@Lionel_Messi10 przeczytaj moje wypowiedzi powyżej bo najwyraźniej masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Wyraźnie pisałem, że Messi gra top.

Nie doszukuje - z Tuluzą bramkarz ładnie tam powyciągał, ale jednak mogło by być coś w strzale, że w swoim topie zamieniłby na bramkę - może nieco za lekko uderzał np. Plus jedną okazję miał gdzie jednak prosto w bramkarza.

Dzisiaj miał taką okazję z woleja - na wprost bramki, gdzie mocno nieczysto trafił.

1

@mekston Z tym sie zgadzam :))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?