La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1570 Culés

2

W Czechach ludzie mają jaja i wychodzą na ulice zjednoczeni. U nas pisior na ulicę nie wyjdzie bo średnia wieku ich wyborców to 60lat a z kolei platfus i lewak wyjdzie na ulice jednak jedynie za swoimi postulatami głównie LGBT...

0

@Mezocyklon87 Szkoda tylko, że jednym z inicjatorów jest kandydat komunistów a postulatem wyjście z NATO

0

@Mezocyklon87 mało masz powodów aby protestować przeciwko pisowi.Lgbt to temat zastępczy ich jest 5% :)pis tego używa aby przykryć sytuacje w której ten pusiwski tytanic tonie.To rodzaj orkiestry podobnie jak aborcaja reparcje niemieckie.Czy to że lgbt to udeologia.Gdyby to była ideologia to po tylu latach zwolenników byloby 70% a nie 5%tylko tu nikt nikogo nie zachęci.Albo masz jazdę albo nie.Jeśli lubisz tylko kobotki to wiesz że nikt cię na kplegę nie jest wstanie namówić.Chyba że zwyczajnie masz jazdę na baby i facetów.
Ale generalnie to margines służący dka pis robienua sobie pkt wyborczych.Warto by w końcu te podstawowe mechanizmy pisowskiej manipulacji dostrzegać.

konto usunięte

0

@Mezocyklon87 U nas też by wyszli, gdybyśmy mieli takie same ceny. Byłem tam trzy dni temu i milka 300 gram kosztowała mnie 25 złotych. :D

0

@Mezocyklon87 Nie wiem nic o sytuacji w Czechach, ale u nas właśnie po to od lat politycy z każdej strony rysują linie podziału właśnie po to aby ludzie się nie zjednoczyli. A potem ci politycy idą razem na imprezę do Mazurka.

0

@Mezocyklon87 to czemu ludzie nie wyjdą, a ci lgbt okazuje się ze większe jaja mają niż większość Polaków bo potrafia walczyć o swoje prawa. Btw czemu sam nie zorganizujesz strajku

0

@MadafakinGuy Sam odpowiedziałeś sobie na pytanie - praktycznie wszystkie strajki w Polsce były organizowane za czyjąś kasę i na czyjeś zamówienie, a nie było żadnych oddolnych spontanicznych strajków.

0

@maroon wiadomo mordeczko wszystko sponsoruje soros i Żydzi

0

@MadafakinGuy No niekoniecznie. Ale choćby partie opozycyjne albo ludzie którzy liczą na zmianę władzy a potem na dojenie budżetu dzięki kukiełkom które podmienili u władzy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?