La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

4

Krytyka spadła na Dembele ponieważ nie zagrywał do Lewandowskiego.
Robert też nie podawał w swietnej sytuacji do FDJ.
https://zapodaj.net/940dc3b04afd6.png.html
Spokojnie mógł zagrać w tej sytuacji lub przebiec jeszcze z piłką metr lub dwa i dopiero zagrać ale tego nie zrobił.
Jak dla mnie Dembele jak iLewandowski nie podjęli bardzo złych decyzji bo wynik był bezpieczny.

0

@Roobo IMO.. gdybyśmy dostali bramkę na kontaktowa na 1:2 tuż po przerwie,to mecz mógłby wyglądać inaczej.

konto usunięte

1

@Roobo Miał grać do tyłu?

Do Lewego trzeba się o wszystko przyczepić bo to Lewy

5

@MesQueUnClub96 A ja się czepiam?
Napisałem że mnie nie dziwi taka decyzja bo wynik był bezpieczny.
Wkurzają mnie Tylko podwójne standardy standardy bo Dembele był zjechany za to bo nie jest Polakiem.
Tak mógł podać troszkę do tyłu a i tak Frenkie byłby sam przed pustą bramką.

0

@tomek8756 akcja na 1:0 była po idealnym praniu w tempo Dembele do Lewego , które powinno skończyć się asystą.
Także Dembele wyszedłby na 0.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?